Budujemy, aby urzeczywistnić Twoje marzenia...
Odwiedziny: 32040


O inwestycji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę osiedla domów jednorodzinnych szeregowych w miejscowości Zarzeczewo k/Włocławka. Osiedle domów jednorodzinnych położonych w urokliwej okolicy z dogodnym dojazdem, co nie koliduje z życiem zawodowym. Lokalizacja dająca komfort i swobodę co sprawi, że życie nabierze nowych kolorów.

Mapa

Plan inwestycji

Układ pomieszczeń

Parter (projekt Ultra 2) Piętro (projekt Ultra 2)

Oferujemy Państwu deweloperski standard wykończenia budynku, jednak na specjalne życzenie istnieje możliwość wykończenia domu „pod klucz”. Każdy z domów jednorodzinnych na Osiedlu „Marina” wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a nowe rozwiązania ekologiczne to dodatkowy atut. Warto zaznaczyć, że osiedle posiada zorganizowaną drogę dojazdową. W ofercie eko – rozwiązania: pompy ciepła, solary, przydomowe oczyszczalnie, biokominki. Pompa ciepła – odnawialne źródło energii:

  • bardzo niskie koszty eksploatacji, niższe koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej,
  • bezpieczeństwo: brak spalin, brak łatwopalnych mediów,
  • bezobsługowość: pompa ciepła nie wymaga dostarczania paliwa,

Ekologia: najwyżej 25% energii potrzebnej do pracy pobierana jest z sieci elektrycznej (reszta to w pełni odnawialna energia zakumulowana w ziemi),

Komfort i wygoda w użyciu: programowanie zmian temperatury pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej – tzw. system obniżeń.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – to niewątpliwa korzyść pozwalająca chronić środowisko oraz wprowadzić znaczne oszczędności. Wykonanie odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz wysoka efektywność sprawiają,że takie rozwiązanie charakteryzuje się długą żywotnością.

Biokominki – to nowoczesne kominki na bioetanol, stanowią atrakcyjne połączenie w spalaniu technologiami pozwalającymi na wytworzenie przyjaznego środowisku, pozbawionego zapachu i dymu ognia. Wkłady kominkowe i kominki wolnostojące korzystają z biopaliwa Fanola. Jest to źródło energii posiadające odpowiednie i środowiska naturalnego, jak też w pełni odnawialne. Jedną z największych zalet wyróżniających biokominki jest ich niezwykle atrakcyjny, zróżnicowany design.

Specyfikacja

Specyfikacja


Pompa Ciepła

Pompa ciepła


Szambo

Szambo